Ще один ляпас Україні? Путіна переоберуть в річницю анексії Криму

Російська Рада Федерації призначила вибори президента РФ на 18 березня 2018 року – у чергову річницю анексії Криму. Впродовж п’яти днів рішення верхньої палати російського парламенту мають опублікувати і після цього президентські перегони офіційно стартують.

Партії зможуть проводити передвиборчі з’їзди, а самовисуванці – організовувати збори груп підтримки.

Російські законодавці стверджують, що призначення дня голосування на чергову річницю окупації Криму є цілком “випадковим”, однак такий збіг приверне увагу до виборів і, призведе до збільшення явки виборців.

Про свої плани балотуватися на виборах президента Росії на даний момент заявили 23 кандидати. Серед них і чинний голова держави Володимир Путін. На вибори він піде самовисуванцем, його передвиборча програма “практично готова”, але оголосить її пізніше.

Партія “Єдина Росія” надасть Путіну допомогу  в збиранні підписів. За російським законодавством, самовисуванцю необхідно зібрати 300 тисяч підписів на підтримку своєї кандидатури.

Нагадаємо, Володимир Путін тричі балотувався на посаду президента Росії. У 2000 і 2004 роках він був самовисуванцем, а в 2012-му його висувала партія “Єдина Росія”.

Крім Путіна, про намір взяти участь у виборах президента оголосили Ксенія Собчак, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, лідер КПРФ Геннадій Зюганов, опозиційний політик Олексій Навальний.

Малюнок Олега СМАЛЯ

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + four =