На Центральному залізничному вокзалі Києва люди працюють замість ескалаторів (+відео)

Кореспонденти “Українського репортера” подивилися, чим живе Центральний залізничний вокзал.

Ескалатор.

В ескалатора у головній залі кожного дня – «обідня перерва», він не працює з 13.00-14.00. Проте це можна зрозуміти, робочий день в ескалатора – 24 години на добу. А під час перерви ви з важкою валізою можете звернутися до чергового, щоб той викликав «носія». Цей чоловік допоможе винести валізу на другий поверх або знести її. Ось такий новий вид сервісу.

Кімнати відпочинку.

У зоні підвищеного комфорту за 50 гривень до 23.00 вам запропонують подерті дивани, а от VIP-зала (для депутатів?) схована за сімома замками.

Медичний пункт.

Якщо у вас проблеми з тиском чи болять голова, живіт, ви завжди зможете звернутися до медичного пункту на вокзалі. Там вам нададуть першу допомогу безкоштовно.

Привокзальна площа.

На виході з вокзалу ви не побачите жодного банера з написом: «Вас вітає столиця України!», «Ласкаво просимо до Києва!». Натомість гостей зустрічають різні фастфуди та побита плитка біля зупинок.

Будьте уважні, плитка вас не тільки зустріне, а й допоможе зламати каблук або ногу, тим самим ближче познайомитися з медпунктом на вокзалі чи столичною лікарнею.

Таксі.

Якщо у вас є зайві гроші, можете скористатися послугами таксистів на вокзалі. Їх не треба шукати, вони знайдуть вас самі, чемно усміхнуться та запропонують утричі більший, ніж звичайний тариф за дзвінком до будь-якої столичної служби таксі.

Поліція.

На вокзалі постійно чергує поліція. Проте якщо ви заснете з валізою, особливо після дев’ятої вечора, поліція вам навряд чи допоможе. Тут ви починаєте грати у «російську рулетку», а саме: обікрадуть вас злодії чи ні.

Відео дивіться тут

Фото “Українського репортера”

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × five =