На Центральному залізничному вокзалі Києва люди працюють замість ескалаторів
Кореспонденти “Українського репортера” подивилися, чим живе Центральний залізничний вокзал.
Ескалатор.
В ескалатора у головній залі кожного дня – «обідня перерва», він не працює з 13.00-14.00. Проте це можна зрозуміти, робочий день в ескалатора – 24 години на добу. А під час перерви ви з важкою валізою можете звернутися до чергового, щоб той викликав «носія». Цей чоловік допоможе винести валізу на другий поверх або знести її. Ось такий новий вид сервісу.
Кімнати відпочинку.
У зоні підвищеного комфорту за 50 гривень до 23.00 вам запропонують подерті дивани, а от VIP-зала (для депутатів?) схована за сімома замками.
Медичний пункт.
Якщо у вас проблеми з тиском чи болять голова, живіт, ви завжди зможете звернутися до медичного пункту на вокзалі. Там вам нададуть першу допомогу безкоштовно.
Привокзальна площа.
На виході з вокзалу ви не побачите жодного банера з написом: «Вас вітає столиця України!», «Ласкаво просимо до Києва!». Натомість гостей зустрічають різні фастфуди та побита плитка біля зупинок.
Будьте уважні, плитка вас не тільки зустріне, а й допоможе зламати каблук або ногу, тим самим ближче познайомитися з медпунктом на вокзалі чи столичною лікарнею.
Таксі.
Якщо у вас є зайві гроші, можете скористатися послугами таксистів на вокзалі. Їх не треба шукати, вони знайдуть вас самі, чемно усміхнуться та запропонують утричі більший, ніж звичайний тариф за дзвінком до будь-якої столичної служби таксі.
Поліція.
На вокзалі постійно чергує поліція. Проте якщо ви заснете з валізою, особливо після дев’ятої вечора, поліція вам навряд чи допоможе. Тут ви починаєте грати у «російську рулетку», а саме: обікрадуть вас злодії чи ні.
Фото “Українського репортера”