Гройсман іде на парламентські вибори. Але не каже з ким

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман має намір брати участь у чергових виборах до Верховної Ради. Про це він оголосив 19 квітня під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ.

“Я хочу боротись за Україну і буду брати участь у чергових парламентських виборах. Також я хочу привести із собою відданих людей, які конкретними рішеннями та кроками будуть змінювати Україну”, – заявив Гройсман.

Гройсман тримає інтригу щодо того, в лавах якої політичної сили збирається балотуватися до Верховної Ради. Нагадаємо, під час дострокових парламентських виборів восени 2014 року його було обрано за списками “Блоку Петра Порошенка”.

Прем’єр зауважив, що зараз немає підстав проведення дострокових виборів.

“Можемо за ці півтора роки зробити багато корисних для країни рішень. Якщо буде ухвалений наш закон щодо більш жорсткого покарання за підкуп виборців, у нас є шанс отримати нову якість обранців”, – заявив глава уряду.

Нагадаємо, що народні депутати на початку листопада підтримали в першому читанні “Проект Виборчого кодексу України” №3112-1 авторства Леоніда Ємця, Олександра Черненка та спікера парламенту Андрія Парубія. Цей документ передбачає скасування мажоритарної системи та вибори народних депутатів за відкритими списками, а також запровадження регіональних виборчих округів.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 12 =