Захисники Києва затримали нардепа Шуфрича. У нього вилучили зброю

“Шуфрича забрали відповідні служби. Арсенал зброї вилучили. Його вивезли у всій відповідності до того, як вивозять потенційних диверсантів. Наші хлопці мають залізну витримку…

Його разом з озброєними людьми і незаконною зброєю затримали наші бійці 206-го батальйону Тероборони”, – написала у Фейсбуці депутатка Вікторія Сюмар.

“Журналістка Валерия Єгошина розповіла, що затриманий у Києві Шуфрич фотографував блокпост, його охорона відстрілювалась від бійців Тероборони. Наразі він “цілий і неушкоджений”.

Пряма мова Єгошиної: “2 автомати, 3 пістолети, один автомат зі спиляним номером – це про затриманих російських диверсантів? Ні, про нардепа Нестора Шуфрича, що під час війни включається в ефіри пропагандистів.

Бійцям він пояснив, що нібито хотів сфотографувати місцеву культурну пам’ятку (насправді – позицію військових). А от нащо відстрілювався від бійців при затриманні і звідки взялася незареєстрована зброя – поки не пояснив. Зброю забрали, всіх затримали, за українськими законами – передадуть в поліцію або СБУ”.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


1 коментар до “Захисники Києва затримали нардепа Шуфрича. У нього вилучили зброю

  • 04.03.2022 о 19:40
    Permalink

    Я чув що він був застрілений при намаганні втечі(при попытке к бегству).А якщо це мені причулося, то хай воно здійсниться у вигляді самогубства через таку ганьбу,що совість не витримала.Але перед тим як він застрелився,він добряче себе катував.От совісна людина.Тільки от не помню в якій каналізації його випадково знайшли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.