За березень окупанти вдарили по Україні більше, як чотирма тисячами бомб, ракет і “шахедів”

Україна потребує систем ППО, оскільки росія продовжує щоденно завдавати смертельних ударів по мирних населених пунктах, лише за березень окупанти вдарили по Україні понад 4 тисячами керованих авіабомб, ракет і “шахедів”.

Про це написав президент Володимир Зеленський у Telegram.

“Тільки за цей березень російські терористи застосували проти України понад 400 ракет різних типів, понад 600 “Шахедів” і понад 3 тисячі керованих авіабомб. Різні міста і села України потерпають від цього терору, і особливо жорстоко Росія бʼє по прифронтових територіях та прикордонних громадах”.

Президент зазначив, що особливо потерпає Харків, який зазнає ударів ракет і дронів з першого дня цієї війни. А тепер окупанти стали скидати на це більш ніж мільйонне місто ще й авіабомби.

“Це щоденні знущання і біль, щоденні втрати у місті. Зруйнована критична інфраструктура, щодня руйнування звичайних житлових будинків. Усього цього не буде, коли Україна отримає надійні системи ППО, які можуть врятувати життя наших людей та повернути безпеку нашим містам”, − наголосив Зеленський.

Він підкреслив, що “Петріоти” в руках українців довели, що всі форми російського терору можуть програти.

“І це потрібно – потрібно для нашого Харкова та всіх інших міст і громад, чиє життя зараз під російськими ударами”, − підсумував президент.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *