З російського полону повернули 75 українців

Вперше з лютого цього року відбувся довгоочікуваний обмін полоненими.

Сьогодні до своїх родин повертаються 75 захисників та захисниць, а також цивільні українки. Серед визволених – 70 чоловіків і пʼятеро жінок, шестеро офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу. Щонайменше третина з врятованих мають поранення, тяжкі захворювання або інвалідність, повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Визволено з полону 37 представників Збройних Сил України, зокрема 13 бійців Військово-Морських Сил та двоє авіаторів. Також з рдинських лабет повертаються на батьківщину 21 нацгвардієць. Своїх рідних обнімуть і семеро прикордонників, шестеро тероборонців та четверо цивільних українок.

Повернути на рідну землю вдалося 19 захисників острова Зміїний, 14 військовослужбовців, які охороняли ЧАЕС, а також десять захисників Маріуполя. Додому їдуть українці, захоплені в полон на Харківському, Київському, Херсонському, Донецькому, Луганському, Запорізькому та Сумському напрямках.

Сьогоднішній обмін – 52-ий з початку повномасштабного вторгнення росії. Станом на зараз визволити з полону окупантів вдалося вже 3210 захисників та захисниць.

Військова розвідка висловлює окрему подяку Об’єднаним Арабським Еміратам за активну участь у реалізації цього обміну.

Читайте також: Україна провела черговий великий обмін полоненими: додому повернулося сто наших людей (+відео)

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *