Ворожі ДРГ намагаються прорватися на Харківщині

Обстановка у напрямку Вовчанська зараз дуже напружена, повідомив відомий український військовий Станіслав “Осман” Бунятов.

Окупанти минулої ночі спробували “промацати” прикордонну лінію в Харківській області. Обстановка у напрямку Вовчанська зараз дуже напружена.

Про це, як пише Главред, повідомив відомий український військовий Станіслав “Осман” Бунятов, який веде Telegram-канал “Говорять Снайпер”.

“Вночі ворог проводив потужну артилерійську підготовку, групи ДРГ намагалися промацати прикордонну лінію, отримали [відповідь] (неценз., – ред.). Найближчим часом очікується залучення основних резервів, маємо відбитися”, – написав він.

Довідка. Вовчанськ – місто в Чугуївському районі Харківської області України, адміністративний центр Вовчанської міської громади.

За менш ніж десять кілометрів від Вовчанська розташований кордон із росією. У місті розташовані митні та прикордонні служби та прикордонні переходи на автомобільних і залізних дорогах у напрямку Шебекине, Бєлгород.

Раніше Станіслав “Осман” Бунятов також заявив, що російські окупанти найближчим часом можуть піти в наступ на Харків. Це підтверджують російські окупанти, які потрапляють в український полон.

Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко заявив, що у ворога є ресурси для активізації дій на прикордонні Харківщини. За його словами, Сили оборони контролюють ситуацію.

“Ці дії передбачувані. Ресурси у ворога є до загострення в прикордонні, про що раніше говорили. Важливо не плутати це зі здатністю захопити Харків, якої немає. Зараз буде багато вкидів на цю тему”, – додав Коваленко.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *