У рф була Наташею, виступала в окупованому Криму. Хто така Еден Голан, що представляла на Євробаченні Ізраїль?

Співачка Еден Голан має українське коріння, але майже все життя прожила в росії.

З відкритих джерел вдалося дізнатися, що Голан народилася в Кфар-Саві, Ізраїль, 2003 року, але дитинство провела в москві, куди її сім’я переїхала через роботу батька – єврея-латиша. Мати співачки Ольга – українка за походженням.

У 2022 році Еден повернулася до Ізраїлю, в її соцмережах залишився знімок із москви, опублікований два роки тому.

Голан розповіла, що після 24 лютого 2022 року її сім’я остаточно вирішила переїхати на батьківщину.

Дідусь Еден – Юрій – закінчив факультет журналістики МДУ і працював у газеті “Радянська молодь”. У нього повністю проукраїнська позиція, на своїй сторінці у Facebook він публікує антикремлівські пости і радіє успіхам онуки.

Варто зазначити, що саме в росії Голан набула популярності, там вона брала участь у “Голосі” та Нацвідборі на дитяче Євробачення. Як заявляє співачка, в її бік часто виявляли антисемітизм і навіть називали “Наташею”, не визнаючи справжнє ім’я артистки.

Також у 2016 році артистка виступала на конкурсі “Нова хвиля” в окупованому Криму в дуеті зі співачкою-путіністкою Нюшею.

Цікаво, що, коли Голан приїхала до Мальме для участі в Євробаченні 2024, до всієї делегації Ізраїлю приставили охорону. І під час генеральної репетиції артистку освистали, а перед початком першого півфіналу біля Арени зібралися пропалестинські мітингувальники з Гретою Тунберг на чолі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *