Ворожі ДРГ намагаються пробратися в Україну по всій протяжності кордону із Сумською областю

Ворожі розвідувально-диверсійні групи намагаються проникнути на територію України через Сумщину. Такі випадки фіксуються по всій протяжності кордону Сумської області з рф, повідомляють в ДПСУ. Але потужних формувань, які могли б здійснити прорив,у них наразі немає.

Як розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону у понеділок, 27 травня, окупанти намагаються використовувати ДРГ з метою розвідки боєм. Вони хочуть знати місця розташування українських захисників лінії оборони, щоб завдавати туди ударів.

“За наявними у нас даними у ворога на цьому напрямку поки немає такого потужного угруповання, яке могло б, застосувавши сили та засоби, досягти якоїсь стратегічної мети або, умовно, дійти до Сум”, – сказав речник він.

Демченко вкотре нагадав, що протяжність кордону з Росією у Сумській області становить 560 кілометрів. І на кожному клаптику росіяни намагаються влаштовувати диверсії.

Ситуація на кордоні у Сумській області
Раніше Демченко інформував, що українські військові готові до будь-яких маневрів ворога. Демченко зауважив, що росіяни все ще мають свої підрозділи та засоби на цьому напрямку, тому не можна виключати можливості подальшого їх посилення.

Водночас аналітики Інституту вивчення війни (ISW) пишуть про концентрацію військ РФ у напрямку Сумської області.Тут пишуть, що Росія поки що не має у цьому регіоні потужного війська: військові частини ворога недоукомплектовані та незначні. Але командування армії РФ посилює їх, тому ситуація може змінитись.

Нагадаємо, наприкінці квітня влада Сумщини повідомляла, що до прикордоння з Сумською областю рухаються чеченські загони, але їх недостатньо для наступу на область. Чеченці підійшли до Сумщини на відстань від 150 до 200 кілометрів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *