“Епіцентр” виплатить по мільйону гривень родинам загиблих в гіпермаркеті Харкова

Компанія “Епіцентр” повідомила, що виплатить по 1 мільйону гривень родинам усіх загиблих внаслідок російського удару по будівельному гіпермаркету в Харкові, а також будуть фінансово підтримувати неповнолітніх дітей, які залишилися сиротами через трагедію.

Про це повідомила керівниця департаменту із зв’язків з громадськістю компанії “Епіцентр К” Юлія Чудновець.

“Родини всіх, хто загинув під час ворожого удару по торговельному центру отримають по 1 млн грн. Всі витрати на поховання компанія візьме на себе. Сім’ям, де залишаються неповнолітні діти, Епіцентр виплачуватиме допомогу на кожну дитину у розмірі 10 тис. грн на місяць до досягнення 18 років”.

Також “Епіцентр” обіцяє надати усім постраждалим повне медичне забезпечення та компенсувати витрати на лікування та реабілітацію.

Окупанти у суботу вдень вдарили по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” у Харкові, було відомо про 15 загиблих і 25 постраждалих.
Понад 16 годин тривала ліквідація пожежі.
Вранці 27 травня начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов повідомив, що у Харкові знайшли та опізнали за зразками ДНК тіло 17-річного хлопця, який в момент удару знаходився в гіпермаркеті “Епіцентр”.
Згодом очільник Харківської ОВА повідомив, що кількість загиблих внаслідок удару по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” зросла до 18, ще 48 людей поранено.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *