Відтепер у Києві є пам’ятник герою – Мирославу Мислі
Вклонцімося полеглому воїну! І завжди пам’ятаймо про його подвиг. У столиці, на вулиці Смоленська, 17 біля станції метро “Шулявська”. встановили пам’ятник молодшому лейтенанту Окремої добровольчої чоти “Карпатська Січ” 93-ї бригади Мирославу Мислі.
2 жовтня 2016 року Мирослав загинув у безпосередньому зіткненні з російськими окупантами поблизу селища Кримське на Луганщині. Він встиг знищити чотирьох ворогів та прикрити відступ побратимів.
Депутат Київрадаи, “свободівець” Юрій Сиротюк тепло і щиро написав у Фейсбуку спогадли про Миросава Мислу, про те, яким був цей хлопець.
“Усміхнений молодий хлопчина зголосився під час Майдану допомагати в роботі прес-центру Майдану. Так ми і зазнайомилися ближче. Мирослав носився по Майдану, піднімав настрій всім присутнім.
Уперше серйозність в очах Мирослава я побачив, коли він повернувся з «беркутівського» полону, куди він потрапив на Інститутській. Його побили, забрали посвідченням, техніку.
В очах з’явився запал Мисливця.
А потім почалася війна. Ми довго хотіли оберігти Мирослава, як єдину дитину в сім’ї від передової.
Але він був не лише дитиною своєї матері. Відчував себе насамперед дитиною матері-України. Яка потребувала захисту і полювання за її ворогами.
І Мисла-«Мисливець» вийшов на полювання.
Спочатку у складі «Січі», згодом «Карпатської Січі», 93-ї бригади.
Вже у Слов’янську я побачив зовсім іншого «Мирослава».
А у березні 2015 року у Пісках я побачив справжнього «Мисливця». Змінився голос, погляд, навіть хода. Мирослав познайомив мене з моєю позицією «Альпініст» у Пісках. Тоді він вже був вчителем і вишкільником для мене.
І не тільки. «Мисливець» перманентно вишколював і творив навколо себе справжнє українське військо: ідеологічне, вишколене, націлене на бій і на перемогу.
Для воїна честь загинути в бою. Бою переможному.
Бог подарував “Мисливцю” таку Честь.
Тепер ми зустрінемося з ним у бронзі.
Хоча ніколи не розлучалися в нашій пам’яті.
А ще з Божою поміччю наша боротьба знову обов’язково зведе нас знову. Вже в інших світах.
А поки що полювання триває. Мисливці, що вийшли на війну, зобов’язані загнати звіра в його логово і там знищити”.
Під час відкриття пам’ятника виступили гурти “Сокира Перуна”, “Гайдамаки”, “Streetlights band”, Святослав Бойко (“Широкий лан”), Друг Залізняк і Геннадій Пересвіт.