Відтепер у Києві є пам’ятник герою – Мирославу Мислі

Вклонцімося полеглому воїну! І завжди пам’ятаймо про його подвиг. У столиці, на вулиці Смоленська, 17 біля станції метро “Шулявська”. встановили пам’ятник молодшому лейтенанту Окремої добровольчої чоти “Карпатська Січ” 93-ї бригади Мирославу Мислі.

2 жовтня 2016 року Мирослав загинув у безпосередньому зіткненні з російськими окупантами поблизу селища Кримське на Луганщині. Він встиг знищити чотирьох ворогів та прикрити відступ побратимів.

Депутат Київрадаи, “свободівець” Юрій Сиротюк тепло і щиро написав у Фейсбуку спогадли про Миросава Мислу, про те, яким був цей хлопець.

“Усміхнений молодий хлопчина зголосився під час Майдану допомагати в роботі прес-центру Майдану. Так ми і зазнайомилися ближче. Мирослав носився по Майдану, піднімав настрій всім присутнім.

Уперше серйозність в очах Мирослава я побачив, коли він повернувся з «беркутівського» полону, куди він потрапив на Інститутській. Його побили, забрали посвідченням, техніку.

В очах з’явився запал Мисливця.

А потім почалася війна. Ми довго хотіли оберігти Мирослава, як єдину дитину в сім’ї від передової.

Але він був не лише дитиною своєї матері. Відчував себе насамперед дитиною матері-України. Яка потребувала захисту і полювання за її ворогами.

І Мисла-«Мисливець» вийшов на полювання.

Спочатку у складі «Січі», згодом «Карпатської Січі», 93-ї бригади.

Вже у Слов’янську я побачив зовсім іншого «Мирослава».

А у березні 2015 року у Пісках я побачив справжнього «Мисливця». Змінився голос, погляд, навіть хода. Мирослав познайомив мене з моєю позицією «Альпініст» у Пісках. Тоді він вже був вчителем і вишкільником для мене.

І не тільки. «Мисливець» перманентно вишколював і творив навколо себе справжнє українське військо: ідеологічне, вишколене, націлене на бій і на перемогу.

Для воїна честь загинути в бою. Бою переможному.

Бог подарував “Мисливцю” таку Честь.

Тепер ми зустрінемося з ним у бронзі.

Хоча ніколи не розлучалися в нашій пам’яті.

А ще з Божою поміччю наша боротьба знову обов’язково зведе нас знову. Вже в інших світах.

А поки що полювання триває. Мисливці, що вийшли на війну, зобов’язані загнати звіра в його логово і там знищити”.

Під час відкриття пам’ятника виступили гурти “Сокира Перуна”, “Гайдамаки”, “Streetlights band”, Святослав Бойко (“Широкий лан”), Друг Залізняк і Геннадій Пересвіт.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *