У Києві відкрито пам’ятну дошку Максиму Шаповалу. Незабаром на честь Героя України можуть назвати вулицю

На столичній вулиці Механізаторів, у будинку, де мешкав генерал-майор розвідки Максим Шаповал, відкрито меморіальну дошку на честь Героя України.

Максим Шаповал був командиром групи спецпризначення, яка у травні 2014 р. визволяла Донецький аеропорт. Брав безпосередню участь у плануванні та проведенні розвідувальних рейдів у глибокий тил супротивника. 7 червня 2017 р. підрозділ Шаповала ліквідував на окупованій території Донбасу одного з керівників спецпідрозділу «Вимпел» ФСБ РФ полковника Юрія Черкашина, який відповідав за організацію терористичних актів на території України.

Рівно рік тому, 27 червня 2017-го, Максим Шаповал загинув у результаті підриву автомобіля неподалік від домівки. Цей злочин кваліфіковано як терористичний акт, пов’язаний із професійною діяльністю загиблого.

«Ми повинні пам’ятати своїх героїв. Шанувати справу, заради якої вони віддали своє життя. І ми повинні зробити все, щоб Україна стала сильною, успішною державою!» – сказав Віталій Кличко на церемонії відкриття пам’ятної дошки.

Мер зазначив, що міська влада підтримує ідею перейменування вулиці Механізаторів на честь Героя України Максима Шаповала.

Фото КМДА

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *