Український телефільм “Мама” покажуть у Європі, а також в арабських країнах

В основі сюжету телефільму “Мама” – історія звичайної жінки, яка відправляється на пошуки сина, сподіваючись знайти його в полоні.

У їгероїні кінострічки – “спокійне та розмірене життя, яким живуть мільйони людей, уривається це страшне поняття – війна. Зараз це поняття набрало нових обертів. І кількість матерів героїв росте щодня, і дуже важливо віддати їм шану, бо саме завдяки їм у нас такі захисники, така армія і такі Збройні Сили.

Саме наші мами стали ще одним відкриттям для всього світу у своїй жертовності, на відміну від тих, російських матерів, у яких втрачені елементарна людяність та гуманізм”, – говорить в інтерв’ю виданню “ГОРДОН” українська громадська і політична діячка, кінорежисерка й медіаекспертка Валентина Руденко.

За словами, пані Валентини сьогодні “німецько-французька група суспільних телекомпаній Arte (у якій німецький ZDF та французький Canal+) придбала цей серіал для показу. Його продублюють на англійську, німецьку, французьку, італійську, іспанську, польську мови.

А ще прийшла звістка від СТБ, що “Маму” купили на арабський світ – 16 арабських країн будуть його дивитися на телебаченні та стримінговій платформі”.

“Ми маємо так дати росіянам по зубах, щоб вони на довгі роки і сторіччя більше до нас не лізли. А дати можемо тільки з допомогою всього світу. І зброєю, яка вбиває, і зброєю, яка виховує, тобто кіно”, – стверджує кінорежисерка.

Вона вважає, що сьогодні у світі є великий попит на українське кіно:

“Після вторгнення до моїх продюсерів постійно звертаються дистриб’ютори з Європи і світу: “Дайте якийсь готовий телепродукт на тему війни”. Нема чого дати, у нас нічого немає. Художні фільми прекрасні є, але телевізійного продукту немає. Тож хочу побажати нашим телеменеджерам великих каналів більшого патріотизму і сміливості. Якщо у країні вісім років війна, то не можна робити вигляд, що нічого не відбувається. Навіть якщо здається, що великих цифр перегляду не буде, то можна вже попуститися на цю тему і віддати належне героям”.

Фото із сайту stb.ua

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”