У Москві готують замах на путіна. Наступником може стати Бортников

Отруєння, раптова хвороба, нещасний випадок – російська еліта розглядає можливість відсторонення путіна.

В середовищі російської бізнесово-політичної еліти формується група впливових осіб опозиційних до володимира путіна, повідомляє Головне управління розвідки МО України.

За даними наших розвідників, тамтешні змовники мають на меті якнайшвидше відсторонення путіна від влади і відновлення економічних зв’язків із Заходом, зруйнованих через війну в Україні.

А кого ж бачать на престолі?

Є інформація, що певна частина російської політичної еліти РФ розглядає в якості наступника путіна – директора ФСБ Олександра Бортникова. Прикметно, що саме Бортников останнім часом потрапив у немилість з боку російського диктатора. Офіційна причина опали – фатальні прорахунки у війні проти України.

Саме Бортников та його відомство відповідали за аналіз настроїв населення України та спроможність української армії.

Відомо, що Бортников та деякі інші впливові представники російської еліти розглядають різні варіанти відсторонення путіна від влади. Зокрема, не виключається отруєння, раптова хвороба, або інша «випадковість».

Не виключено, що саме з цими процесами пов’язаний нещодавній «злив» розташування чеченських підрозділів на півночі Києва.

Інформація надійшла саме від російської сторони. Імовірно, так керівництво ФСБ намагається послабити вплив Кадирова. Також це може бути спробою завчасно налагодити взаємодію з українською владою в обхід нинішнього керівництва РФ.

На цю тему:

Редакція

Редакція “Українського репортера”