У Києво-Печерській лаврі охорона УПЦ МП використовувала старовинні двері як мішень для кидання ножів

Ще один доказ дикунства і варварства прихильників глави московитської церкви, агента ФСБ кіріла – у Києво-Печерській лаврі охорона УПЦ МП використовувала старовинні двері як мішень для кидання ножів.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства культури України. На території Національного заповідника продовжує працювати спеціальна комісія.

“Що лишає після себе “русскій мір” та його прихильники – наслідки говорять самі за себе. На відео – приміщення охорони, яким користувалися УПЦ МП. На власні очі можете побачити наручники на дверях. Стародавніх дверях XVIII століття, що використовувались як мішень для кидання ножів. Про це повідомив в.о. директора заповідника “Києво-Печерська лавра” Максим Остапенко”, – розповіли в пресслужбі.

Крім того, комісія провела огляд пам’ятки архітектури національного значення – Братського корпусу на Ближніх печерах (корпус № 44). Через те, що двері до будівлі були зачинені, для їх відкриття викликали спеціалістів.

“У корпусі вбачаються ознаки порушення протипожежної безпеки та умов охоронного договору від 14.06.1995 року № 43 пам’ятки: “не допускати використання пам’ятки для господарських потреб, утримувати будівлю пам’ятки і все пов’язане з ним майно в належному санітарному протипожежному і технічному стані…”, – розповіли в пресслужбі.

Як зазначили в комісії, у внутрішніх приміщеннях виявили нагромадження меблів, різноманітних пакувальних матеріалів, товарів для продажу (церковна утварь, свічки, календарі, буклети), одягу та взуття, швейне обладнання. Крім того, представники Московського патріархату ігнорували протипожежні заходи.

Раніше, під час перевірок, у будівлях, які внесені до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і якими користувалась УПЦ МП, комісія виявила, що там багато бруду, лежать легкозаймисті речі й немає пожежної сигналізації.

Нагадаємо, на території Національного заповідника все ще перебувають представники Московського патріархату. Вони мали остаточно залишити монастир ще 29 березня у зв’язку з розірванням договору про оренду з боку Міністерства культури України через численні порушення.

На цю тему:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”