У Києві на Майдані попрощалися з поетом і військовим Максимом Кривцовим

11 січня в Києві відбулася церемонія прощання з поетом і військовим Максимом Кривцовим (“Далі”), який загинув на фронті 7 січня. Опівдні воїна відспівали в Михайлівському Золотоверхому соборі, а після похоронна процесія вирушила на Майдан Незалежності.

Про це повідомляє “Суспільне“.

На церемонію прощання прийшли приблизно тисяча осіб: родичі, друзі, військовослужбовці й ті, хто не був особисто знайомий із Максимом Кривцовим.

Максим Кривцов народився в Рівному в 1990 році. У 2014 році він добровольцем пішов на фронт, брав участь у боях у зоні АТО. Після війни працював у Центрі реабілітації та реадаптації учасників війни на Донбасі та у Veteran Hub. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року повернувся до лав Збройних сил України.

Кривцов був талановитим поетом і прозаїком. Його вірші звучали в рамках проєкту “Радіо Промінь” “День, якого не повинно бути”. У 2023 році було опубліковано його збірку віршів “Вірші з бійниці”, яку розкупили за один день.

Усі кошти від продажу збірки, а також електронних примірників, буде перераховано родині Кривцова та громадській організації “Реформація” на просвітницькі книжкові проєкти для військових.

Поховають Максима “Далі” Кривцова у п’ятницю, 12 січня, у Рівному.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *