У катівнях Херсонщини окупанти утримують 600 людей, застосовуючи тортури

В окупованій Херсонські області російські загарбники тримають в катівнях близько 600 осіб, а також вивозять викрадених мешканців до анексованого Криму.

Про це повідомляє постійна представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева в Укрінформі.

“За нашою інформацією, на території Херсонської області близько 600 людей, які перебувають у підвальних приміщеннях, у спеціально обладнаних приміщеннях, в катівнях”.

За словами Ташевої, близько 300 осіб перебувають “у підвалах” в окупованому Херсоні, решта – в інших населених пунктах області. Людей утримують, зокрема, у будівлі Херсонської ОДА, СІЗО, у ПТУ №17 міста Генічеськ.

Викрадених мешканців області окупанти утримують у нелюдських умовах, до них застосовують тортури.

Частину викрадених мешканців росіяни везуть до анексованого Криму. Там їх утримують у Сімферопольському СІЗО в окремому блоці та в анексованому Севастополі. Серед заручників окупантів – активісти, журналісти, військовополонені.

Сьогодні призначена російськими військовими “влада” колаборантів у Херсонській області висловила сподівання, що в окупованому регіоні пройде “референдум” про входження до складу Росії, хоча раніше стверджувалось інше.

Нагадаємо, що Служба безпеки України отримала інформацію, що на внутрішніх блокпостах тимчасово окупованої Херсонщини загарбникам дозволено розстрілювати цивільних, які здадуться їм підозрілими.

Редакція

Редакція “Українського репортера”