Борис Джонсон закликав не тиснути на Зеленського, щоб той погодився на “поганий мир”

Світові лідери не повинні змушувати президента України до підписання ненадійного мирного договору з росією.

Про це заявив прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон, повідомляє агенство Reuters з посиланням на речника глави британського уряду.

Під час учорашнього засідання уряду Великої Британії Джонсон пообіцяв, що Британія буде залишатися на «передовій» підтримки України у боротьбі з російською агресією.

«Він сказав, що важливо, аби на президента Зеленського не тиснули, щоб він погодився на поганий мир, зазначивши, що погані мирні угоди не тривають довго. Він сказав, що світ повинен уникати будь-якого результату, при якому необґрунтована агресія путіна здаватиметься виправданою», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні міністр закордонних справ Британії Ліз Трас заявила, що Сполучене Королівство розробляє додаткові санкції проти росії за її повномасштабне вторгнення в Україну.

Як відомо, прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону може загрожувати нове голосування щодо вотуму довіри усього через півроку. Причина у тому, що комітет консерваторів у парламенті розглядає можливість змінити правила процедури після вчорашньої перемоги Джонсона.

Редакція

Редакція “Українського репортера”