Тилові щури. Командування військової частини на Житомирщині бочками крало пальне

Командування однієї з військових частин на Житомирщині викрили на розкраданні паливно-мастильних матеріалів. Як повідомляє СБУ, четверо зловмисників із серпня 2017 року підробляли документи на списання пального, яке нібито було використано під час виконання бойових завдань у зоні проведення АТО та тренувань на учбових полігонах.

“Спалений” таким чином дизель військові вивозили за межі частини у 200-літрових бочках. Далі продавали фермерам і приватним особам у Житомирській та Вінницькій областях.

Співробітники СБ України задокументували продаж військовослужбовцями 50 тонн пального, за літр дизелю вони брали в середньому по 20 грн.

Тилові криси. Командування військової частини на Житомирщині бочками крало пальне

Під час спроби продати чергові 4 тонни пального з фронту двох зрадників затримали.

Здійснюючи обшуки на Житомирщині, Вінниччині та за місцем дислокації підрозділів військових частин, співробітники СБУ знайшли документи та чорнові записи, які підтверджують незаконні оборудки військових з пальним.

Тилові криси. Командування військової частини на Житомирщині бочками крало пальне

Злочинців судитимуть за статтею 410 ККУ (Викрадення військовослужбовцем зброї, бойових припасів, засобів пересування, військової техніки чи іншого військового майна), яка передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років. В умовах війни, як зараз, – від 5 до 10 років.

 

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.