Світла буде менше: на українців чекають триваліші відключення

У п’ятницю, 21 червня, збільшиться тривалість відключень світла в Україні. Електрики стане менше вже від 13:00 і аж до 23:00.

Про це повідомили в “Укренерго”.

“Від 13:00 обсяг обмежень буде більшим. Причина – складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом сьогоднішнього дня обмеження на споживання діють від 00:00 до 24:00. Графіки погодинних відключень в кожній області можна переглянути на офіційних сайтах обленерго.

У компанії наголошують, що головна причина застосування заходів обмеження – це наслідки семи від початку цього року ракетних ударів РФ по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак.

Окрім того, повідомляється, що через негоду знеструмлено 53 населені пункти у Донецькій, Сумській та Чернігівській областях.

Як повідомлялося, вночі проти 20 червня окупанти потужно вдарили по енергетичних об’єктах у чотирьох областях – у Дніпропетровській, Донецькій, Вінницькій, Київській.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *