Поліція встановила виконавців замаху на казахського опозиціонера в Києві

На сайті Офісу генерального прокурора оприлюднено повідомлення про підозру про підозру Алтаю Жаканбаєву (1988 року народження) та тридцятитрьохрічному Мейраму Каратаєву в замаху на умисне вбивство казахського опозиційного журналіста Айдоса Садикова.

Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.

За даними слідства, Каратаєв і Жаканбаєв 2 червня прибули до Києва, де орендували житло за різними адресами. 6 червня Жаканбаєв для стеження за Садиковим придбав автомобіль Opel Vectra. 8 червня, як ідеться в повідомленні про підозру, Каратаєв і Жаканбаєв через сайт Booking забронювали квартиру… поблизу місця проживання потерпілого.

Вивчивши розпорядок дня та звички Садикова, Каратаєв і Жаканбаєв 18 червня вчинили замах на життя казахстанського опозиціонера. О 12:14 Каратаєв «швидко наблизився до автомобіля з боку водійського сидіння та вистрелив… у голову Садикова”.

«Каратаєв та Жаканбаєв з місця злочину втекли та в подальшому, з метою приховування знаряддя злочину, при невстановлених слідством обставинах позбулися вогнепальної зброї – пістолета, обладнаного пристроєм для поглинання звуку пострілу, викинувши його біля паркану на території Київського зоопарку», – вказано в повідомленні.

Про затримання Каратаєва і Жаканбаєва в поліції поки що не повідомляли.

Нагадаємо: у Шевченківському районі вдень 18 червня було скоєно замах на казахського журналіста-опозиціонера Айдоса Садикова, який перебував у машині. Садиков перебуває в реанімації у важкому стані. Дружина Садикова, яка була з ним в автомобілі, переконана, що до замаху причетний президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв.

На фото: Айдос Садиков.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *