Сум і біль: сьогодні Львівщина прощається із вісьмома захисниками

Сьогодні, 12 січня, Львівщина прощається із вісьмома захисниками. Роман Лядський, Сергій Іванов, Андрій Пилип, Михайло Патин, Сергій Косточкін, Анатолій Матат, Юрій Мацелюх, Павло Бродюк віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Про це повідомляє nta.ua.

Роман Лядський. Уродженець міста Вугледар на Донеччині

Воїн захищав Україну на Донецькому напрямі. Загинув у населеному пункті Красногорівка Покровського району Донецької області.

Йому було 36 років. У нього залишилися дружина.

Сергій Іванов. Уродженець Донеччини

Воював на Донецькому напрямі. 13 листопада 2023 року Сергій отримав важке поранення, переніс кілька операцій та 6 січня 2024 року помер в лікарні міста Луцьк.

Захисникові було 49 років.

Андрій Пилип. Народився у селі Вербляни Яворівського району

Був учасником АТО. У 2018 році він захворів на важке захворювання – онкологію, тому був звільнений з військової служби і проходив лікування. Після тривалого лікування та реабілітації подолав хворобу. Після повномасштабного вторгнення росії, захисник знову повернувся захищати України. На жаль хвороба знову повернулась. У 2023 чоловік звільнився з військової служби та продовжив лікування. 10 січня 2024 року він помер.

Михайло Патин. Народився в селі Вороблевичі Меденицької громади

З 2015 року був учасником АТО/ООС. Після повномасштабного вторгнення рф захисник був призваний до лав ЗСУ. Загинув під час ворожого обстрілу н. п. Табаївка Куп’янського району, Харківської області.

Сергій Косточкін. Львів’янин

Навчався у Львівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 43 Львівської міської ради Львівської області. Згодом здобув освіту в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля у місті Черкаси.

Після завершення навчання проходив строкову військову службу в Яворові Львівської області у складі 24-ї ОМБр імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Далі Сергій Косточкін переїхав до Києва та впродовж 3 років проходив службу в Управлінні державної охорони України.

Повернувшись до Львова, працював у ТОВ «Будівельна компанія «Авалон», а згодом переїхав до Польщі. У вільний час любив порибалити, також захоплювався комп’ютерними іграми.

Старший солдат. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся на Батьківщину та вступив до лав 45-го полку імені Олександра Красіцького Національної гвардії України. У серпні 2023 року приєднався до 3-го окремого батальйону охорони особливо важливих державних об’єктів Центрального оперативно-територіального об’єднання НГУ. Спершу мужньо боронив державу на Волині та Київщині, а протягом останнього періоду – на Запорізькому напрямку.

Загинув 5 січня. В Сергія Косточкіна залишилися батьки та дружина.

Анатолій Матат. Львів’янин

Навчався у Ліцеї №57 імені Короля Данила Львівської міської ради. Здобував професійно-технічну освіту у сфері харчової промисловості у місті Львові.

У мирний час Анатолій Матат працював різноробом у будівельній сфері.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від загарбників. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у складі 115-ї ОМБр Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту.

Загинув 24 грудня 2023 року. В Анатолія Матата залишилися мама, брат та донька.

Юрій Мацелюх. Житель Новояворівської громади.

Після повномасштабного вторгнення рф добровільно пішов воювати. Загинув на Запоріжжі. У нього залишилась мати, дружина та двоє синів.

Павло Бродюк. Житель міста Червоноград

Був мобілізований у лютому 2022 року. Командир відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів військової частини А1008. Загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

У нього залишились батьки та брат.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *