СБУ ініціює заборону державним діячам відвідувати Росію. Саджатимуть на три роки

Юристи СБУ підготували законопроект про обмеження візитів до Російської Федерації політикам, посадовцям, представникам органів місцевого самоврядування та громадським діячам. Про це повідомляє прес-служба Служби безпеки України.

“У проекті закону, зокрема, передбачена кримінальна відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди національним інтересам України. Відповідну статтю пропонується додати до Кримінального кодексу України”, – повідомляє СБУ і зазначає, що за останні два роки запропонувала низку змін до понад тридцяти законодавчих документів, спрямованих на ефективну протидію розв’язаної Кремлем “гібридної війни” проти нашої країни.

Відповідно до проекту закону, який СБУ виклала у себе на Фейсбук-сторінці, за поїздки чиновників і державних діячів до РФ хочуть карати обмеженням волі або ув’язеннням на 3 роки.

СБУ ініціювала громадське обговорення для вдосконалення свого законопроекту. Всі бажаючі можуть надіслати свої пропозиції на спеціальну сторінку в Фейсбуку або надіслати електронною поштою на скриньку platformazminsbu@gmail.com.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *