Розвідка: Росія перекидає в ОРДЛО танки, боєприпаси та пальне

Росія від початку січня завезла в ОРДЛО понад 7 тисяч тонн пального, танки, САУ, озброєння та боєприпаси.

Крім того, через мережу вербувальних центрів РФ вербує найманців для війни на окупованих частинах Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони із посиланням на інформацію Головного управління розвідки.

«Командування ЗС РФ продовжує нарощувати бойові можливості оперативного угруповання російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, з початку місяця окупанти приховано завезли залізничним і автомобільним транспортом з території РФ до з’єднань і частин 1-го (Донецьк) та 2-го (Луганськ) армійських корпусів понад 7 тис. тонн пального, кілька одиниць танків та самохідних артилерійських установок, інше озброєння та боєприпаси, у тому числі для артилерійських систем і мінометів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що для комплектування особовим складом підрозділів противника через розгорнуту на території РФ мережу вербувальних центрів здійснюється активний набір найманців, які направляються на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях після проходження інтенсивних курсів підготовки в навчальних центрах.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *