путін кидає в бої проти України гаубиці, які старші за нього самого

рф ставить на карту все, що має в розпорядженні колись “найпотужніша армія у світі”, щоб перемогти у війні проти України. Так, частина “нової” зброї старша за президента країни-агресора путіна.

Наприклад, в пропагандистському ролику так званої народної міліції “ДНР” можна побачити гармати-гаубиці, – пише німецька газета Bild.

Артилерійські установки Д-20 були розроблені в СРСР 75 років тому. Тим часом кремлівському диктатору в жовтні виповниться 70.

І Д-20 у цьому списку не самотні, зазначає Bild. Зокрема, на іншому відео із західної частини рф видно потяг, що прямує в Україну з танками Т-80.

“Навіть якщо ці танки опинилися в розпорядженні радянської армії “лише” 1978 року, їх теж можна вважати старою технікою”, – пише газета.

Донедавна росія відправляла на фронт танки, модернізовані в 90-х роках. Зараз це танки, які були законсервовані з розпадом СРСР і яких не торкалися понад 30 років.

“Давні” Т-80 відомі відсутністю композитної броні та оригінальною системою наведення, яка, за нинішніми мірками, зовсім застаріла.

Судячи з усього, рф терміново потребує нових танків, оскільки багато її сучасних систем озброєння знищено в Україні. Це підтверджує й інше відео, на якому знято вибух сучасного танка Т-90 після артилерійського обстрілу в Харківській області.

Але не тільки росія відправляє на фронт нові старі танки, пише Bild. У минулі вихідні армія України оприлюднила відео, на якому показано танки Т-72М1 – модернізовані в 1990-х роках радянські танки, які в останні місяці Україні відправили Польща, Чехія та Болгарія.

На відео показано конвой щонайменше з 11 танків, які були передані чи продані Україні країнами Європи. Відео було знято на Херсонщині, де українські війська вже понад чотири тижні готують контрнаступ. Однак поки що він застопорився, оскільки, як і раніше, залежить від постачання зброї із Заходу, зазначає газета.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”