Президент провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача

4 серпня відбулось засідання Ставки Верховного головнокомандувача, під час якої обговорювались питання забезпечення військ та ситуація на фронтах.

Про це у відеозверненні розповів президент Володимир Зеленський.

“Міністр оборони України Олексій Резніков доповів про поточне постачання військ технікою та боєприпасами”, — зазначив гарант.

За його словами, також доповідали головнокомандувач Валерій Залужний, голова СБУ Василь Малюк та міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

“Проаналізували ситуацію на найгостріших ділянках фронту, зокрема в Донецькій області. Окрему увагу приділили стану виконання попередніх рішень Ставки, всі вони повинні виконуватися повністю”, — зауважив президент.

Зеленський додав, що 4 серпня росія завдала удар по зупинці громадського транспорту в Торецьку Донецької області, через що загинули вісім людей, а троє дітей дістали поранення.

“Це був свідомий удар окупантів, черговий акт терору – цинічний і прорахований. Вони знали, куди бʼють, і вочевидь хотіли, щоб люди постраждали”, — підкреслив він.

Політик зазначив, що попри невпинні російські атаки щодо цього й тисяч інших злочинів рф немає чітких і вчасних звітів від деяких міжнародних організацій.

“Ми побачили сьогодні зовсім інший звіт від Amnesty International, який, на жаль, пробує амністувати державу-терориста й перекласти відповідальність з агресора на жертву. Немає й не може бути – навіть гіпотетично – жодної умови, за якої будь-який російський удар по Україні стає виправданим. Агресія проти нашої держави є нічим не спровокованою, загарбницькою й відверто терористичною. І якщо хтось робить звіт, у якому жертва й агресор нібито в чомусь однакові, якщо аналізуються якісь дані про жертву, а що робив агресор у цей час – ігнорується, то з цим не можна миритися”, — наголосив Володимир Зеленський.

Редакція

Редакція “Українського репортера”