Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас плете маскувальні сітки для українських воїнів

Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас особисто долучилася до великого волонтерського фронту, який допомагає мужнім українським воїнам битися з московитською ордою.

В естонському місті Сауе, що поблизу Таллінна, Кая Каллас завітала до групи волонтерок, які плетуть маскувальні сітки для українських захисників. “Сьогодні вони навчили мене мистецтву робити тіньову сітку”, – написала глава уряду у Фейсбуку.

Глава уряду Естонії (друга праворуч) за відповідальною роботою.

Українцям добре відомо, що маленька Естонія з перших днів української агресії дуже потужно допомагає Збройним Силам  України, зокрема нещодавно передала нашим оборонцям усі свої артилетрійські гармати. Читайте про це: Естонія віддасть Україні всі свої 155-мм гаубиці

Довідково. Кая Каллас – прем’єр-міністр Естонії у двох урядах (26.01.2021 — 14.07.2022, і з 18.07.2022; другий уряд Каї Каллас розпочав роботу 18 липня 2022 року). Перша жінка в історії Естонії на посаді прем’єрки.

До роботи в уряді працювала як керівниця Партії реформ з 2018 року, депутатка Рійгікогу (2011—2014; 2019). Каллас була депутаткою Європейського парламенту з 2014 по 2018 рік, представляючи Альянс лібералів і демократів за Європу. До обрання в парламент працювала юристкою, спеціалізувалась на європейському і естонському антимонопольному законодавстві.

Читайте також: Естонія спростила прийом біженців з України

Відео про київський волонтерський фронт:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”