По всій Україні можуть запровадити відключення світла

У середу, 8 травня, ввечері, а саме від 18 до 23 години, по всій Україні можуть запровадити графіки відключення світла через російські атаки по енергооб’єктах.

Про це повідомляє “Укренерго”.

“Сьогодні ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні. Обмеження будуть рівномірно розподілені по всіх областях. Як саме будуть діяти графіки відключень в кожній області, буде оприлюднено на офіційних сторінках місцевих обленерго”, – йдеться у повідомленні.

Як пояснили у компанії, причина – дефіцит електроенергії в енергосистемі, який виник через нові пошкодження обладнання українських електростанцій, завдані російськими ударами.

“Особливо важка ситуація очікується сьогодні з 18:00 до 23:00. Диспетчерський центр «Укренерго» застосовує всі наявні заходи для подолання дефіциту, зокрема імпорт та аварійну допомогу електроенергії з енергосистем країн Європи”, – наголосили в Укренерго”.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві енергетики попереджали, що в усій Україні можуть запровадити відключення світла через російські атаки.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *