Палата представників США ухвалила тимчасовий бюджет. Без коштів для підтримки України

Палата представників США затвердила тимчасовий бюджет, аби уникнути “шатдауну” (зупинку роботи уряду), однак законопроєкт не передбачає коштів на підтримку Україні.

Про це повідомляє CNN.

Видання пише, що президент Джо Байден підписав законопроєкт пізно ввечері в суботу.

“№5860, який надає федеральним агентствам асигнування на фінансовий рік до 17 листопада 2023 року для продовження проєктів федерального уряду та продовжує кілька повноважень, що закінчуються”, – сказано у тексті документу, опублікованому на сайті Білого дому.

Законопроєкт був ухвалений Палатою представників переважною більшістю голосів обох партій, а потім був направлений до Сенату. Остаточне голосування було 88 проти 9.

Він залишатиме уряд відкритим до 17 листопада, а також включає допомогу у разі стихійних лих.

“Спочатку законопроєкт передбачав фінансування для України, щоб допомогти Києву боротися з повномасштабним вторгненням з боку Росії, але це було скасовано після того, як деякі консерватори висунули заперечення під час переговорів”, – зазначають автори інформаційного агентства.

Після затвердження законопроєкту двопартійні члени керівництва Сенату опублікували спільну заяву, в якій зобов’язалися проголосувати за подальше фінансування допомоги Україні “найближчими тижнями”.

Лідери демократів у Палаті представників заявили, що очікують від спікера Кевіна Маккарті внесення окремого проєкту щодо допомоги Україні.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Палата представників розгляне окремий законопроєкт про фінансову підтримку України.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *