Оскароносний актор Шон Пенн зніметься в українському фільмі

Голлівудський актор та режисер Шон Пенн зніметься в українському кіноальманасі “Війна очима тварин”.

Знаменитість у стрічці зіграє саунд-продюсера, який випадково стає свідком початку війни. Знімання картини відбудуться в Україні та Лос-Анджелесі вже влітку цього року, – повідомляє ТСН.

Сам кіноальнамах “Війна очима тварин” складатиметься з дев’яти короткометражних фільмів. Дев’яту, заключну історію, де з’явиться Шон Пенн, зніматиме режисер Мирослав Слабошпицький, автор фільму “Плем’я”.

“Я дуже радий бути частиною цього фільму. Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним з найбільших друзів України Шоном Пенном. Він був з нами під час атаки 24 лютого і досліджує війну в Україні у своєму документальному фільмі. Його підтримка безцінна для нас і не може бути переоцінена”, – зазначив Мирослав Слабошпицький.

Перший трейлер кіноальманаху “Війна очима тварин” презентували цьогоріч на Берлінському кінофестивалі. Тим часом прем’єра стрічки запланована на кінець цього року та початок 2024-го. Показ фільму “Війна очима тварин” відбудеться в рамках одного з міжнародних кінофестивалів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”