Олексій Данілов: західної допомоги все ще недостатньо, аби мати паритет у зброї з рф

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що західної допомоги для України все ще недостатньо, щоб мати паритет у важкій зброї з росією.

Про це він написав у Twitter.

«Вдячні усім нашим партнерам і сподіваємося, паритету буде досягнуто. На нас чекає дуже складна війна, і, крім нас, нашу країну ніхто захищати не буде», — зазначив Данілов.

Він також розповів, що 30 червня відбулося засідання ставки верховного головнокомандувача. Посадовці обговорили ситуацію по всьому фронту: найскладніше зараз у Лисичанську, непросто — біля Ізюма. Також напередодні закінчилася перевірка Київської, Житомирської, Чернігівської та Сумської областей щодо загрози з Білорусі.

Як напередодні розповів президент США Джо Байден, більш як 50 країн загалом пообіцяли надати або вже надали Україні понад 600 танків, майже 500 артилерійських систем, понад 600 тисяч снарядів для артилерії, майже 140 тисяч протитанкових систем, реактивні системи залпового вогню, протикорабельні системи і системи протиповітряної оборони.

Зокрема, Польща станом на 9 червня вже відправила Україні понад 240 танків та майже 100 одиниць бронетехніки. Водночас від США до середини червня ми отримали 200 бронетранспортерів, 126 гаубиць, 20 гелікоптерів, десятки тисяч протиброньових систем та іншу зброю.

Проте в Україні наголошують, що цього недостатньо. Так, 14 червня заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила, що західні партнери наразі передали Україні близько 10% озброєнь з-поміж тих, які Київ просить надати для створення паритету з армією рф.

Читайте також: 

Світлана

Редактор “Українського репортера”