Британська розвідка розповіла, скільки “доброї волі” було у втечі рашистів із Зміїного

Британська розвідка відреагувала на відступ окупантів з острова Зміїний, зазначивши, що причиною такого кроку стала зростаюча вразливість до українських ударів.

Про це повідомляється у розвідувальному огляді Міноборони Британії.

30 червня 2022 року Міністерство оборони росії оголосило про відхід своїх військ з острова Зміїний у північно-західній частині Чорного моря. Острів був захоплений росією в перший день вторгнення і розташований уздовж головних судноплавних шляхів до Одеси та прилеглих до неї портів.

В Міноборони Британії нагадують, що Збройні сили України протягом останніх тижнів завдавали ударів по російському гарнізону з використанням ракетних і безпілотних ударів. Крім того, вони використовували протикорабельні ракети, щоб перешкодити російським військово-морським кораблям, які намагалися поповнити запаси на острові.

“росія швидше за все відійшла з острова Зміїний через ізоляцію гарнізону та його зростаючу вразливість до українських ударів, а не в якості “жесту доброї волі”, як вона стверджує”, – йдеться в огляді.

Окремо британська розвідка звертає увагу на заяви російських сухопутних сил про захоплення села Привілля на північний захід від Лисичанська на Донбасі.

“Ймовірно, тривають інтенсивні бої за контрольну висоту навколо Лисичанського НПЗ”, – йдеться в огляді.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”