Окупанти вирізають на брухт луганські шахти, а працівників мобілізують до рашистської армії

На тимчасово окупованій Луганщині російські окупанти здійснюють тотальну ліквідацію вугільної галузі. Вони “консервують” шахти, насправді вирізаючи їх на брухт. Багатьох робітників окупанти мобілізують до рашистської армії.

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

Шахти на окупованій Луганській області відключають від електроживлення через несплату, а працівників “накриває чергова хвиля примусової мобілізації”, і загалом триває тотальна ліквідація вугільної галузі регіону.

За словами глави Луганської ОВА, цей процес уже розпочато на підприємствах “Червоний партизан”, “Центросоюз” і “Харківська”, які раніше рашисти визнали нерентабельними.

Раніше повідомлялося, що окупанти вчора, 30 жовтня, атакували одну з теплоелектростанцій у Донецькій області. Це сталося ввечері. Без світла залишилися три вугільні шахти та 18,3 тис. споживачів у 35 населених пунктах. Також були перебої із теплопостачанням у населеному пункті поряд зі станцією.

“Одразу після припинення обстрілів енергетики ДТЕК розпочали активну роботу з усунення наслідків. Зараз вони докладають усіх зусиль для якнайшвидшого відновлення енергопостачання в будинках українців”, – додали в ДТЕК.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *