“Нюрнберг 2.0″ буде!”, – Еміне Джапарова

Україна веде активні перемовини про те, що запустити трибунал щодо російської агресії. Наразі вже є група країн, яка підтримує це.

Про це заявила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, передає РБК-Україна.

За словами першої заступниці міністра закордонних справ, Україна веде активний трек по захисту своїх прав в судових інстанціях, таких як Міжнародний суд ООН та Міжнародний кримінальний суд.

“Ми ведемо великі перемовини про те, щоб запустити трибунал по агресії. Сьогодні є група країн, яка вже підтримує трибунал й перемовини йдуть про модальність цього трибуналу – в якій формі та де він проходитиме. Тобто цей трек із відновлення справедливості вже дуже активний. Так, він трохи довший, але мені здається, що “Нюрнберг 2.0″ буде”, – додала Джапарова.

Читайте також: До міжнародного трибуналу Україна направить список усіх російських командирів-злочинців

ДО РЕЧІ. Що треба зробити, аби Міжнародний трибунал над путіним та його терористами був дієвим? Чи не пора нам перейти до фіксування актів геноциду щодо українців?

Про це розмірковує в бесіді з журналістами «Українського репортера” президент військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України», екскерівник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Читайте також: США підтримали створення трибуналу для розслідування злочину агресії росії проти України

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *