До міжнародного трибуналу Україна направить список усіх російських командирів-злочинців

Українська розвідка знає всіх російських командирів, які беруть участь у війні проти України, та збирає всі необхідні дані для міжнародного суду, де їх притягнуть до відповідальності як воєнних злочинців.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький.

“Дуже добре знаємо всіх тих командирів, які починали цю війну. Той же самий генерал Кузовльов, інші генерали, які зараз посідають дуже високі позиції в збройних силах росії. Ми відслідковуємо таку діяльність, ми збираємо таку інформацію, тому що вона необхідна. Ми використовували її вже, зокрема, у Міжнародному суді ООН в Гаазі, коли Україна позивалась стосовно фінансування і підтримки терористичної діяльності російської федерації на нашій території”, – сказав він.

Читайте також: Україна представила світові проєкт спеціального трибуналу щодо російської агресії

За словами Скібіцького, розвідка продовжує накопичувати відповідний матеріал. “Ми маємо відповідні бази даних, активно працюємо з МЗС, з Офісом генпрокурора для того, щоб представити всі докази, які необхідні. А як ми знаємо, воєнні злочини не мають терміну давності, і в будь-якій момент ці дані можуть бути представлені Головним управління розвідки”.

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”