Міноборони Німеччини придумало нову версію відмови, щоб не постачати танки Україні

Міністр оборони Німеччини Крістін Ламбрехт знову відхилила вимоги поставити Україні бойові танки.

Reuters так цитує її заяву, зроблену 12 вересня у Берліні:

Досі жодна країна не постачала західних бойових машин піхоти або основних бойових танків. Ми домовилися з нашими партнерами, що Німеччина не робитиме таких дій в односторонньому порядку.

Тим часом США, за даними ЗМІ, запропонували союзникам обговорити це питання.

Читайте також: Лукавство німецького генерала

Раніше німецькі ЗМІ писали, що Вашингтон проводить переговори зі своїми союзниками щодо постачання в Україну сучасних танків.

Наприкінці серпня Ламбрехт повідомила, що Німеччина «підійшла до меж того, що можна було б передати Україні від бундесверу». За її словами, збройні сили ФРН повинні мати можливість гарантувати національну оборону.

Згодом у Бундестазі закликали передати Україні бойові машини Marder і танки Leopard.

У цій новій фазі війни Україні потрібна зброя, яка дозволить їй звільнити окуповані території і постійно тримати їх під контролем. Захід, зокрема США, Німеччина, Франція та Польща, мають тут швидко скоординувати свої дії та адаптувати свої поставки до нової ситуації, — заявив Голова комітету у закордонних справах Міхаель Рот із Соціал-демократичної партії (СДПН), лідером якої є канцлер Олаф Шольц.

Сам канцлер під час візиту Дениса Шмигаля до Берліна відмовив у постачанні додаткового важкого озброєння, а саме сучасних німецьких танків Leopard 2, повідомляв Welt.

Читайте також: Ексрадник Меркель побачив у путіна людяність. Німецький генерал шокує заявами

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”