Мешканці Авдіївки не хочуть евакуйовуватися з міста, дітей переховують

Попри підвищену небезпеку, викликану постійними обстрілами Донеччини окупанти, цивільні в Авдіївці відмовляються від евакуації і переховують дітей, що залишилися в місті.

Про це повідомив голова Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш, інформує Радіо Свобода.

“Вони їх (дітей. – ред.) ховають. Дитинка загибла. Я не знаю, що у голові матері, яка залишилась жива з батьком і зараз вони, за нашою інформацією, шукають житло десь у Покровську чи Мирнограді? Чому не можна було цього зробити тиждень тому? Їх вмовляли. Навіть відео було, як цю жінку вмовляли їхати і як вона відмовлялась їхати. А зараз от нема бабусі, нема Данила 5-місяного. Є, на жаль, ще діти”, – сказав він, маючи на увазі трагедію, що сталася в Авдіївці минулого тижня, коли загинуло немовля з бабусею.

Барабаш сподівається, що найближчим часом вдасться вивезти всіх дітей, що залишаються в місті, йдеться орієнтовно про вісьмох.

Також з Авдіївки виїхали 25% комунальників. Це вплинуло на кількість часу, коли у місті є мобільний зв’язок. Раніше, за його словами, до 20 годин на добу був мобільний зв’язок, зараз – приблизно 10-12 годин. З міста виїхали рятувальники ДСНС. Правоохоронці ж залишаються в місті, розповів Барабаш.

В Авдіївці ще доступна питна вода, її надають цивільним. У лікарні надають допомогу двоє лікарів, чотири медсестри і чотири санітари.

У міській адміністрації наголошують: чим ближче цивільні живуть до лінії фронту, тим сильніше вони потерпають від обстрілів.

Фото Радіо Свобода

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”