Меру Білої Церкви Геннадію Дикому довелося познайомитися з “Національним корпусом” (+відео)

22 березня активісти “Національного корпусу” завітали до мера Білої Церкви Геннадія Дикого. Націоналісти хотіли з”ясувати, чому керівництво найбільшого міста Київщини уклало договір на встановлення камер відеоспостереження з російською компанією “AxxonSoft”.

Співпраця міської влади Білої Церкви з представником бізнесу країни-агресора відбувається в рамках програми “Безпечне місто”.

“Про яку безпеку може йти мова, коли до даних відеоспостереження в стратегічному місті Київщини, на території якого знаходиться одна з найбільших військових частин в Центральній Україні, буде мати доступ російська компанія, а, значить, і російські спецслужби. Націоналісти наполягають: будь-яка співпраця с компаніями країни-агресора в цей час є злочином проти України!” – заявляють у “Нацкорпусі”.

З відео, яке активісти виклали в Інтернеті, видно, що нормального діалогу з мером у них не вийшло. Геннадій Дикий категорично відмовився спілкуватися з молодими патріотами. Зрештою вони передали всі документи, які свідчать, що контракт отримала фірма з держави-агресора, одному з помічників мера.

У себе на сайті компанія AxxonSoft повідомляє, що в листопаді 2005 року в Україні було відкрито представництво російської компанії ITV (Інтелектуальні технології відеоспостереження). Втім, у 2011 році авторські права на розповсюдження програмного забезпечення в світі були продані інвесторам з Німеччини, які створили нову компанію, що почала свою діяльність під власною торговою маркою «Axxon». А вже в січні 2012 року в Україні створили нову компанію «Axxonsoft», яка почала вести свою діяльність під патронатом німецької AxxonSoft GmbH.

Серед замовлень, які вони отримали, AxxonSoft називає встановлення камер відеоспостереження у Житомирі в рамках програми “Безпечне місто” (як і в Білій Церкві), а також встановлення системи відеоспостереження на оновленій Русанівській набережній у Києві.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *