Карма у дії: командири двох пошкоджених десантних кораблів у Бердянську – з числа зрадників України

Рашистський командир великого десантного корабля «Саратов» капітан 2 рангу Володимир Храмченков, колишній командир корабля«Кіровоград» українських ВМС, у 2014 році зрадив присязі та перейшов на бік окупантів.

Його «товариш» капітан 2 рангу Павлов Юрій Вікторович, командир корабля «Новочеркаськ», на момент зради був старшим помічником командира корабля «Костянтин Ольшанський».

Читайте матеріал: Захисники України знищили великий десантний корабель «Орск» (+відео)

Сьогодн, 24 березня, всі ми бачили, як кораблі накивали п’ятами з порту Бердянська. На «Саратові» пожежа, здетонував боєкомплект. На «Новочеркаську» 3 загиблих та 3 поранених.

Ось, що буває коли береш на службу зрадників. Вони слабкі, в 2014 році не встояли та взяли 30 срібняків, і сьогодні завдяки їхньому «професіоналізму» у рашистів ще два кораблі втратили боєздатність.

Звертаємось до цих двох зрадників: у вас залишився єдиний шанс хоч трохи відбілити свою совість, краще затопіть свої кораблі самі, ми вам за навіть нагороду якусь дамо. В іншому випадку, наблизитесь до українських берегів ще раз, будете годувати наших азовських бичків разом з екіпажем «Орська».

Інформація МО України

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”