Фронт: спостерігається загострення ситуації в Мар’їнці та Авдіївці

На фронті спостерігається загострення ситуації в Мар’їнці та Авдіївці Донецької області, де російські загарбники збільшили кількість обстрілів і штурмів.

Про це заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону.

“Якщо говорити про схід, у нас загострилася ситуація в Мар’їнці та Авдіївці. Росіяни збільшили там кількість обстрілів. Більше того, вони почали там штурми”, – сказала Маляр.

Вона нагадала, що росіяни вже понад рік безуспішно намагаються взяти під контроль Авдіївку та Мар’їнку. Окупанти “фактично стерли з лиця землі ці два населені пункти”.

Нині ж, за її словами, противник почав ще й штурмувати позиції ЗСУ, тобто не полишає планів захопити міста.

Своєю чергою на Куп’янському та Лиманському напрямках фіксується деяке зниження активності противника. Зокрема, кількість боїв там значно зменшилася, як зазначила заступник міністра.

Водночас Малярп підкреслила, що росіяни збираються з новими силами, і від планів вийти на Куп’янськ та Донецьку, Луганську області не відмовилися.

На Бахмутському напрямку, за словами заступника міністра, Сили оборони “стабільно мають успіхи”.

Говорячи про ситуацію на півдні, Маляр повідомила, що там є просування українських Збройних сил.

“І за цими напрямками, де є успіхи, ми укріплюємося на рубежах. Але якщо говорити про звільнені населені пункти, то росіяни так просто не хочуть здаватися. У районі Роботиного, наприклад, ідуть дуже серйозні бої”, – повідомила Ганна Маляр.

Фото: Сухопутні війська ЗСУ.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *