Думка експерта: білорусь може наступати по двох напрямках

У разі, якщо все ж білорусь вирішить напасти на Україну, основними напрямками  можуть стати Волинська та Рівненська області.

Про це заявив військовий експерт Олег Жданов, пише НВ.

“Основні напрямки для вторгнення білорусі в Україну — це може бути Волинське і Рівненське. Думаю, що далі вони не підуть”, – повідомив Жданов.

За його словами, у разі нападу армії лукашенка, білорусь буде переслідувати відразу дві мети. На його думку, основна мета цього вторгнення – це спроба відкрити другий фронт або відрізати Україну від західної допомоги.

“Щоб ми воювали на два фронти. Будь-який військовий вам скаже, що це дуже важко. Ще ніхто не вигравав війну на два фронти. А друге, і не менш головне завдання – це спроба відрізати Україну від західної допомоги”, – заявив Жданов.

Жданов наголосив, що буде перерізання основних шляхів доставки західної допомоги та озброєння Україні.

“Вторгнення наземного угруповання може відбуватися в напрямку Луцьк-Львів або Рівне-Львів або Рівне-Тернопіль, і буде перерізання основних шляхів доставки західної допомоги та озброєння Україні. Вторгнення здійснюватиметься військовими колонами, як це робили росіяни в лютому. На Волині та в Рівненській області місцевість така, що особливо в передбойовому порядку не підеш, і вони будуть змушені в колонах висуватися і заходити на територію України”, – заявив експерт.

Редакція

Редакція “Українського репортера”