Донька кримського політв’язня Бекирова просить Зеленського врятувати батька

Дочка кримськотатарського політв’язня Едема Бекирова Елеонора опублікувала звернення до президента Володимиру Зеленському з вимогою врятувати її тяжкохворого батька.

“Мій батько Едем Бекіров вмирає, і мені вже немає в кого просити про допомогу. Але зараз я не прошу, а вимагаю. Як громадянка України і як дочка вмираючого батька я маю на це повне право. Я вимагаю вжити всіх заходів, щоб домогтися надання допомоги моєму батькові, домогтися його лікування і в кінцевому рахунку звільнення”, – написала вона у Фейсбуку.

“Він патріот – таким він був у 2014 році, коли кримчани залишилися один на один з армією окупантів, і таким є досі. Якщо Ви вважаєте, що про це можна забути, якщо вважаєте, що патріоти не потрібні нашій країні, можете залишити це звернення без уваги. Якщо ж доля людини, який залишався зі своїм народом і своєю країною всі ці важкі роки, щось для Вас означає, я вимагаю врятувати його”.

“Він боєць, і він буде триматися, якщо буде знати, що його країна, за яку він у 2014 році готовий був віддати життя, бореться за нього. Я вимагаю від Вас зробити це. Для мого батька, для мене і його рідних, для всіх, кому він був близький, це не питання політики і дипломатичних домовленостей – це питання життя і смерті коханої людини.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.