Денісова: у полоні на території ОРДЛО перебуває 241 громадянин України

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час робочої зустрічі із послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс заявила, що наразі в полоні на тимчасово окупованих територіях Донбасу перебуває 241 громадянин України.

Про це омбудсмен написала Фейсбуку.

“Поінформувала що у полоні на тимчасово окупованих територіях Донбасу перебуває 241 громадянин України. Здійснити моніторинг дотримання їхніх прав та умов тримання в місцях несвободи залишається наразі неможливим”, – зазначила Денісова.

Окрім цього, вона розповіла, що попросила Сіммонс звернутися до Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо посилення зусиль задля їх допуску на непідконтрольні території.

Також Денісова закликала британського посла звернутися з проханням до представників її країни 16 грудня під час голосування підтримати Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН “Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь, Україна”.

Нагадаємо, раніше речник української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович заявив, що питання розміщення миротворців Організації Об’єднаних Націй на Донбасі не обговорюється, оскільки Росія може використати право вето в Радбезі ООН.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *