Болючі втрати: за останні два тижні на війні щодня гине до тисячі захисників України, в середньому – 200-500

Втрати України на фронті значно зросли за останні 2 тижні й тепер становлять в середньому 200-500 людей загиблими щодня. Число загиблих може доходити до 1000 на день. Поранених набагато більше.

Про це заявив голова фракції “Слуга народу” та глава делегації на переговорах з Росією Давид Арахамія, повідомляє  Аxios.

Він також зазначив, що Україна мобілізувала мільйон людей і може мобілізувати ще два мільйони. Тож вона має можливість продовжувати битися на Донбасі, але потребує озброєння.

“У нас є люди, навчені атакувати та контратакувати, але для цього потрібна зброя”, – сказав Арахамія.

40 мільярдів доларів, які США виділили на допомогу Україні, за його словами, дуже повільно перетворюються на фактичні поставки зброї. А країни Європи починають фокусуватися на поповненні власних запасів зброї, а не на озброєнні України, додав Арахамія.

Окремо він наголосив, що уряд Німеччини дуже повільно затверджує експортні ліцензії на озброєння України, можливо через “внутрішній страх” перед рф.

Нагадаємо, що цього тижня Арахамія очолює українську делегацію у Вашингтоні, щоб лобіювати адміністрацію Байдена та Конгрес, щоб збільшити темпи постачання зброї та визнати росію державою, яка підтримує тероризм. За його словами, цю тему вони планують порушити зі спікером Палати представників. Ненсі Пелосі (штат Каліфорнія).

Президент Байден поговорив із Зеленським у середу та поінформував його про додаткову військову та гуманітарну допомогу, повідомив Білий дім. Зброя на суму 1 мільярд доларів, яку буде відправлено в Україну, включає ракети та артилерійські боєприпаси.

Редакція

Редакція “Українського репортера”