Байден пояснив, як саме Америка допомагатиме Україні у війні з росією

Сполучені Штати Америки продовжать допомагати Україні, нададуть ракетні системи й боєприпаси, але не будуть ані затягувати війну, ані тиснути на Київ, щоб він пішов на поступки Росії.

Про це йдеться у статті президента США Джо Байдена у “The New York Times” із заголовком “Що Америка буде і чого не буде робити в Україні”

“Мета Америки проста: ми хочемо бачити демократичну, незалежну, суверенну та процвітаючу Україну із засобами для стримування та захисту від подальшої агресії”, – стверджує американський лідер. Він хоче, щоб Україна могла битися на полі бою та займати найсильнішу позицію за столом переговорів: “Тому я вирішив, що ми надамо українцям більш досконалі ракетні системи та боєприпаси, які дозволять точніше вражати ключові цілі на полі бою в Україні”.

“Ми продовжимо співпрацю з нашими союзниками та партнерами щодо російських санкцій – найжорсткіших із будь-коли запроваджених проти великої економіки. Ми продовжимо надавати Україні сучасне озброєння, зокрема протитанкові ракети Javelin, зенітні ракети Stinger, потужні артилерійські та високоточні реактивні системи, радари, безпілотні літальні апарати, гелікоптери Мі-17 та боєприпаси. Ми також надішлемо ще мільярди фінансової допомоги, як це дозволив Конгрес”, – заявив Байден.

Читайте також: США хочуть озброїти Україну протикорабельними ракетами для розблокування Чорного моря

Редакція

Редакція “Українського репортера”