Amnesty International Ukraine свідомо працює на рашистів – журналіст Муждабаєв

Відомий український журналіст Айдер Муждабаєв заявив, що Amnesty International Ukraine підігрує рашистам.
Зокрема, на сторінці у Фейсбуку,  Муждабаєв гостро і принципово розкрикував цю організацію:
“Коли я ще у 2016-му році буквально кричав нашому суспільству/владі про те, що Amnesty International Ukraine послідовно, свідомо працює на російський рейх, наводив конкретні приклади того, як вони «не бачать» національних репресій (фактично — продовження геноциду кримців) у Криму, ніхто не реагував, – напсиав він.
*Хіба що мені казали, що я русофоб, радикал і (за спиною), що я загалі працюю на фсб. Але тепер, на тлі кривавої великої війни, на прикладі виправдання Amnesty вже загальнонаціонального геноциду всіх українців, це стало багатьом зрозуміло…”
“А найганебніші люди для мене в Україні зараз — це «наші» співробітники Amnesty, які й брешуть, як дихають, і навіть не звільняюся після цього прорашистського камін-ауту. Дно”, – вважає журналіст.
Також Муждабаєв зазначає:
“В Amnesty International Ukraine, здається, остаточно переїли лівацьких грантів разом із російськими. Пора на вихід, пристосуванці, — цинічні корисливі адвокати діавола та вороги людства. Я чудово пам’ятаю, як ви навмисно викреслювали зі свого щорічного звіту 2016 року всі згадки про те, що репресії в Криму мають переважно ентічний характер і цілеспрямовані в першу чергу проти корінного народу — кримських татар. Хоча в звіті про порушення прав людини в Криму всі кейси були кримськотатарськими, крім пов’язаного з ними ж кейсу Миколи Семени, який підтримав нашу Громадську блокаду Криму, і все було очевидно навіть сліпому. Але не бездушним грантожерам з Amnesty.
Ви спотворювали істину, бо боялися, що вам закриють вашу бездонну грантову кормушку в москві. Я памятаю як мені це сором’язливо пояснювали деякі ваші працівники в приватних розмовах. Але сьогоднішнім учинком ви перейшли останній моральний рубікон і не маєте право більше знаходитися на українській землі.
Прошу Володимира Зеленського, Олексія Данілова, Раду національної безпеки і оборони України, Службу безпеки України заборонити в Україні діяльность цієї відкрито працюючої в інтересах геноцида украінців і знищення нашої країни організації.
Тут моя стаття 6-річної давнини про цим свідомих маніпуляторів, якщо вам цікаво:
Тобто сьогоднішній людожерський вчинок — зовсім не помилка й не випадковість. Це — багаторічна системна робота цієї фейкової правозахисної організації на свою кишеню та російський рейх. До речі, керівництво Amnesty International, включно з росіянами у своєму складі, комфортно почувається в Лондоні. А має горіти пеклі разом із путіним”.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець вважає звіт Amnesty International маніпулятивним і таким, що підіграє агресору та пропагандистам РФ.

“Як уповноважений Верховної Ради України з прав людини вважаю, що даний звіт Amnesty International є маніпулятивним та таким, що надає більшу перевагу діям країни-агресора та її пропагандистам ніж розуміє контекст в Україні – країні, яка веде оборонну війну, захищаючи власне населення і власний суверенітет…

Надаючи рекомендації, Amnesty International ніби перебуває в Середньовіччі, де бої велися у відкритому полі за межами фортеці.

Ми тримаємо оборону від нападу країни, яка порушує всі можливі норми міжнародного права. Країни, яка гвалтує, катує і вбиває цивільне населення.

Полишення населення міст і селищ наодинці із військовослужбовцями Російської Федерації несе найбільшу загрозу правам людини”.

Лубінець зазначає, що був обурений заявою Amnesty International, у якій українські ЗСУ звинувачуються у тому, що бойова тактика української армії нібито загрожує населенню України.

Малюнок Андрія Петренка.

Редакція

Редакція “Українського репортера”