Як виглядає розтрощений Гостомель з висоти пташиного польоту (+відео)

Хоробрі українські воїни, бійці територіальної оборони звільнили Гостомель від московитської орди. Колись квітуче селище, сьогодні, на жаль, розтрощене, понівечене, сплюндроване. 

Як виглядає сьогодні Гостомель з висоти пташиного польоту зафіксували на відео з  квадрокоптера українські документалісти кінооб’єднання BABYLON’13. Сумна картина… Пече жаль ще й від вигляду легендарної “Мрії”, яку спалили нелюди. Маємо надію, що ці кадри будуть використані в суді над путіним та його бандою.

Але ми все відбудуємо, зробимо Гостомель ще кращим. І треба вже розпочинати процес відбудови. Як не прикро, місцеві мешканці дивуються, чому досі не розпочинається налагодження нормальної життєдіяльності селища, чому не видно, що селищна військова адміністрація на передньому краї цієї відбудови?

Чому люди не бачать, що керівник адміністрації Тарас Думенко (а його ще 21 березня призначив на цю посаду Президент України) працює у службовому кабінеті в Гостомелі, їздить по мікрорайонах селища, спілкується з постраждалими гостомельчанами?

Де він? Отож обурені жителі селища, які пережили пекло окупації, резонно запитують: коли нарешті у Гостомель заявиться місцева влада?

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”