Українські воїни привітали американців з Днем Незалежності (+відео)

4 липня Сполучені Штати Америки святкують 246-ту річницю незалежності. Збройні сили України привітали американців.

Воїни виконали гімн США. Відео опублікували у Фейсбуку.

День Незалежності США встановлений на честь Декларації незалежності США від Об’єднаного Королівства Великої Британії, підписаної 4 липня 1776 року.

Декларацію незалежності підписали 56 представників з 13 колоній. Лише співавтор Декларації Джон Генкок підписав її 4 липня 1776-го, а решта зробили це пізніше.

Основному автору Декларації Томасу Джефферсону на момент підписання було 33 роки. Наймолодшим підписантом був 27-річний Томас Лінч-молодший з Південної Кароліни. 70-річний Бенджамін Франклін був найстаршим. Загалом середній вік підписантів становив 45 років.

Спочатку зірки на оригінальному американському прапорі були розташовані по колу. Це був символ рівності всіх 13 колоній.

Сполучені штати Америки підтримують Україну у війні з росією. 1 липня вони оголосили про новий пакет допомоги Збройним силам України на $820 млн. Це вже 14-й пакет, який виділили США.

30 червня президент США Джо Байден оголосив про новий пакет військової допомоги для України.

24 червня в міністерстві оборони США повідомили, що перша партія з чотирьох установок уже в Україні, але не уточнили, де саме. Оголошену 23 червня нову партію з чотирьох HIMARS нададуть до “середини липня”.

Читайте також:

Світлана

Редактор “Українського репортера”