У Києві російський репер Баста пропагує окупацію Криму

До Києва приїхав російський репер Баста (Василь Вакуленко), який занесений до бази “Миротворця” і якому раніше був заборонений в’їзд до України через незаконне відвідування окупованого Криму.

Про це повідомив у Фейсбуку одеський активіст Сергій Стерненко.

Увечері в понеділок, 3 травня, скандального репера бачили в ресторані Mocco на Хрещатику.

“Прямо зараз в Києві на Хрещатику в ресторані” Мокко “сидить громадянин РФ Василь Вакуленко, він же Баста.
Басту пустили в країну, незважаючи на те, що він раніше відвідував окупований Крим і брав участь в заходах, які пропагують його окупацію “, – написав Стерненко.

Він уточнив, що інформацію приїзд росіянина до Києва він отримав одразу з кількох джерел: співробітників Держприкордонслужби, оточення Басти і персоналу ресторану Mocco, де він вечеряв.

Згідно з інформацією в базі “миротворця”, Баста неодноразово гастролював в Криму після його окупації і заперечував агресію Росії проти України. В’їзд йому раніше був заборонений, але термін дії заборони вже закінчився.

За словами Стерненко, крім іншого, репер також “вибирав найкращу пісню про кримський міст, незаконно побудований окупантами з приспівом “такий бажаний кримський міст з’єднав два береги Росії”.

Активіст зазначив, що за інформацію про переміщення і перебування громадянина РФ Василя Вакуленка “Басти” “небайдужі громадяни” готові заплатити 1000 доларів.

Читайте також:

На Буковелі – пісні і танці про Путіна та Кадирова під час коронавірусної пандемії (+відео)

Відео на цю тему:

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.